Prostředky k ošetření obuvi

Úvod SortimentProstředky k ošetření obuvi

- impregnace SIGAL Aquastop - ošetřující a ochranná směs na bázi FC-chemikálií vytváří po nástřiku tenký film, který minimalizuje kontakt vody s materiálem a udržuje vodní kapky na povrchu. Zároveň nesnižuje propustnost pro vodní páry a tak je vhodný i pro membránové materiály typu Gore-Tex, Sympatex apod. 


                                                         


- krém na obuv SIGAL - ošetřující a zvláčňují krém se zvýšeným obsahem palmového vosku pro hladké a jemné přírodní materiály (useň), které nemají povrchovou úpravu a jsou např. voskované V kombinaci s včelím voskem vytváří ideální kombinaci pro prevenci před popraskáním materiálu. Obsah palmového vosku zvyšuje odolnost materiálu proti vlhkosti.


                                                       


- renovace a impregnace SIGAL velur-nubuk - je regenerační a ošetřující směs na bázi FC-chemikálií, která chrání vlasové materiály před pronikáním vlhkosti do struktury materiálu a současně materiál zvláčňuje a vyživuje . Výrobek je vhodný pouze pro ošetření usňových vlasových materiálů typu velur-nubuk, příp. pro syntetické broušené materiály. Výrobek není vhodný pro hladké materiály. Je vyroben z kvalitních dovozových látek, navracejících vlasovým usním původní barevný odstín. Sprej zapraví jinak neodstranitelné nečistoty a mapy vzniklé vodou a celkově oživí odstín.


                                                   


- kartáček na semiš - malý ruční kartáček s přírodními štětinami pro vyčesání prachu a špíny ze semišové obuvi.


                                                


- čistící pěna - čistící pěna odstraňuje zbytky ošetřujících prostředků z hladkých usňových a syntetických materiálů, skvrny a hluboce usazené nečistoty z textilních a vlasových materiálů.

                           

                                                         


- a další

Copyright 2016 - 2023 © www.botasek.cz